MUDr. Marta Štecová

Aktuality

  • V naší ordinaci vám nabízíme ošetření přístrojem BEMER.
  • V naší ordinaci můžete platit pohodlně platební kartou.
  • MUDr. Marta Štecová neordinuje v následujících termínech: 7. – 10. 5. 2024 (nemoc)
  • MUDr. Marta Štecová neordinuje v následujících termínech: 4. – 8. 3. 2024 (dovolená)
  • MUDr. Marta Štecová neordinuje v následujících termínech: 27. – 29. 12. 2023 (dovolená) Více aktualit

Slovníček pojmů

Homeopatie

Naše tělo je jako velmi složitý počítač. Většinu jeho poškození, poruch nebo chyb, nejsou-li natolik rozsáhlé nebo závažné, že by vyžadovaly zásah do hardwaru nebo výměnu součástky, lze opravit nebo alespoň zmírnit rozsah poškození pomocí správného homeopatického léku bez vedlejších účinků.

Rehabilitace dospělých i dětí bez omezení věku

Zlepšení motorického vývoje dětí, rehabiliace dětí s dětskou mozkovou obrnou, odstranění blokád páteře a vertebrogenních obtíží, rehabilitace po úrazech, zmírnění obtíží u pacientů s Parkinsonovou chorobou a při artrózách, ambulantní rehabilitace po cévních mozkových příhodách pro pacienty, kteří zvládnou bariérový přístup do ordinace, aj.

Všeobecná psychiatrie

V ambulanci léčíme neurotické poruchy, deprese, poporodní deprese a úzkostné stavy. Pracujeme formou individuální psychoterapie. Ambulance se nevěnuje protialkoholní léčbě, dětské psychiatrii ani léčbě psychóz.

Vývojová kineziologie, posturální terapie a Vojtova metoda

Zabýváme se aktivací mozkových hybných programů, které jsou zodpovědny za vývoj dítěte do 1 roku a lze je vyvolat i u dospělého. Tyto tzv. bazální programy dokáží aktivovat hluboký stabilizační systém páteře.

Měkké a mobilizační techniky

Jedná se o jemné přístupy, které působí cíleně na segment páteře nebo kloub s cílem odstranit blokády.

Fyziologická regulační medicína

Jedná se o aplikaci homeopatického léku v injekční podobě.

DIACOM software diagnostika

Jedná se o vyšetření biorezonančním přístrojem, který pomocí počítače vyhodnotí energetickou a informační situaci tkání a orgánů a stanoví patogenní zátěž organismu (viry, bakterie a parazity). Toto neinvazivní a zcela bezbolestné vyšetření má zejména preventivní charakter a je velkou pomocí při stanovení nejvhodnějšího postupu, jehož cílem je zabránit hrozícímu onemocnění.

BEMER terapie

Jedná se o fyzioterapii cév pomocí elektromagnetického pole. Ošetření přístrojem je vhodné při stavech po úrazech, při poruchách imunity a při stavech spojených se stresem a také u postcovidního syndromu. Ošetření je neinvazivní, bezbolestné, není náročné na čas a je vhodné je opakovat.

Laser Zimmer

Laserová terapie je ošetření světlem bohatým na energii, které je přenášeno hluboko do tkání. Tím způsobem je podporováno trvalé vyléčení. Terapeutická účinnost této fyzikální metody je potvrzena desetiletými klinickými zkouškami. Terapie probíhá zcela bezbolestně. Je vhodná např. u chronických bolestí ramene, paže, páteře, u svalového přepětí, sportovního zranění, patní ostruhy, tenisového lokte, Achyllodynie a celé řady dalších obtíží.